Únor 2013

Crazy klobouky!

24. února 2013 v 21:02 Inspirace
Jaro se blíží. Ano a to je nejlepší doba nahodit stylové klobouky :D
Neche se inspirovat těmito extravagantními kousky, které jistě nesmí chybět v žádném častnáku ;) :D
Více zde → https://www.facebook.com/SmodrchaniceZVlasu

Pivo pomáhá na pokožku!! + jako tužidlo!

19. února 2013 v 20:49 Návody
Pivo. Když se řekne pivo určitě se vá všem vybaví hospoda. :D Ale pivo, jako nápoj vyráběný z obilného sladu, vody a chmele, působí skvěle na vlasy.


Určitě už jsi někdě zaslechla, že pivo působí skvěle na pleť. Existují pivní lázně, které zlepšují pokožku. Jsou i kvasnicové tablety, které se doporučují na pleť proti akné.


Možná to bude pro vás překvapením, ale na trhu se už před pár lety objevila kompletní řada různých produktů, jejichž hlavní složkou je zlatavý nápoj. Aroma je trošku překryto a má nasládlý základ. Určitě si na ni po chvilce zvyknete a můžete si užívat krásnější a hebčí pleť.

Koupit můžete přípravky na vlasy, ale i sprchový gel nebo krémy. - Určitě najdete v každé drogerii, či lékarně.

- Já doporučuju tuto řadu "Pivrnec"

Pivo jako skvělé tužidlo!!!

Jednoho dne se ke mně dostala zpráva, že pivo je skvělé jako tužidlo.
A tak jsem si jednoho dne umyla vlasy, a pak je opláchla černým pivem. Možná že si budete myslet, že to bude cítit, ale když je jemně ještě umyjete šampónem nic nejde cítit.
Naopak, vlasy krásně voní a jsou jemné a přitom pevné.
Pak jsem si dala natáčky a po vhodné době (každý to má jinak) jsem je sundala.
Vlasy byly pořád úžasné, vlny skvělé a dlouho vydrželi.Malá zvěst na závěr. Četla jsem i, že pokud si vlasy chcete zesvětlovat, je nejlepší používat citrón a světlé pivo. Nevím jak, ale jestli máte někdo skušenosti sem s nimi! :)

POZOR: Článek je nezávisle napsán na mém pozorování. Každý člověk má jiný typ pleti, pokožky a nemusí si zrovna s pivem sednout.

Já sama jsem ekzematik, bála jsem se toho, ale můžu říct, že mi to neuškodilo :)

Úvodní fotka na naši stránku

6. února 2013 v 15:42 Design
Tato fotka momentálně zdobí naši facebookovou stránku =o). Navštivte ji a uvidíte =o).


Úvodní fotka na facebook - Pretty Little Liars

6. února 2013 v 15:36 Design

Pokud se Vám tato mnou vytvořená fotka líbí, klidně si ji můžete stáhnout a dát si ji jako svoji úvodní fotku na facebooku =o). Já osobně jsem si ji dala také, protože tento seriál mám moc ráda =o). Co nejdříve přidám další fotky=o).


Domácí melírování vlasů

5. února 2013 v 14:31 Návody
Při melírování vlasů používám tyto dva způsoby:

1) ALOBAL

Pomocí hřebínku a prstů postupně oddělujete proužky, které chcete obarvit. Pod vybraný pramínek vsuňte alobal, aby vám barva při nanášení a působení neprosákla i na ostatní vlasy, pak naneste štětečkem barvu, alobal zabalte a nechte působit tak dlouho, jak je uvedeno na návodu k použití. Pak spláchněte vodu.2) ČEPICE A HÁČEK

Igelitová čepice bývá často součástí prostředků na zesvětlování. Naseďte si na suché vlasy čepici, pomocí háčku vytáhněte otvory v čepici pramínky vlasů a naneste na ně barvu. Barva se nanáší od hlavy směrem ke konečkům, protože konečky přijímají barvu rychleji.


50 účesů, které sluší

4. února 2013 v 20:51 Inspirace
Na facebookové stránce Šmodrchanice z vlasů právě tvořím album s 50-ti účesy pro všechny typy vlasů. Od krátkých, po dlouhé, s ofinou, nebo vlnité vlasy.
V tomto albu za pár dní najdete účes snad pro každěho. Doufám, že i Vás má stránka inspiruje a máte ji rádi =o). Tady je malá ochutnávka našich fotek, návodů, postupů a rad.


Maska pro unavené vlasy

3. února 2013 v 15:05 Návody
Potřebujete: 1-2 žloutky, 2-4 lžíce olivového oleje

Postup: Podle délky vlasů smícháme potřebné množství oleje a žloutků. Pomocí metličky řádně našleháme. Vzniklou směs důkladně vmasírujte do vlasů a nechte 30 minut působit. Poté pečlivě vymyjte.
Svetříky.

2. února 2013 v 19:06 Everything
Mám tu pro Vás koláž krásných svetříků. Který se Vám líbí nejvíc? Mně snad všechny.. Teď jsou dost v módě, tak se inspirujte, a pokud se Vám líbí, tak si nějaký taky sežeňte do svého šatníku.


Obyčejný cop

1. února 2013 v 20:39 Inspirace